گروه مهندسی سوراسل
خانه / پکیج خورشیدی / قیمت خرید پکیج خورشیدی بوشهر

قیمت خرید پکیج خورشیدی بوشهر

اگر چنانچه در مناطقی زندگی می کنید که از شبکه برق شهری دور هستید و امکان استفاده از آن را ندارید و یا در خانه باغ و ویلای خود به شبکه توزیع برق سراسری متصل نیستید استفاده از پکیج خورشیدی می تواند  تا حدودی احتیاجات شما را به جریان برق تامین کند نقش این محصولات در تولید جریان برق به چه شکلی است و چگونه می توانید از قیمت پکیج خورشیدی بوشهر اطلاع پیدا کرد؟ در ادامه اطلاعاتی در مورد این محصول با ارزش در اختیارتان قرار می دهیم.

قیمت خرید  پکیج خورشیدی بوشهر

ذخیره سازی برق با استفاده از پکیج خورشیدی

ذخیره سازی برق با استفاده از پکیج خورشیدی

پکیج های خورشیدی می توانند برق شهری ۲۲۰ ولت را تا توان حداکثر ۱۵ هزار وات ساعت در اختیار شما قرار دهند و در خانه یا ویلا از آن استفاده کنید. برق تولیدی توسط پکیج خورشیدی می تواند برای روشنایی یا برای کار وسایل الکتریکی مانند دستگاه دی وی دی، یخچال، کولر گازی کم مصرف یا کولر آبی مورد استفاده قرار گیرد.

اجزا تشکیل دهنده پکیج های خورشیدی  عبارتند از:

  • پنل خورشیدی
  •  باتری
  •  شارژ کنترل
  •  اینورتور تبدیل جریان مستقیم به متناوب

برای ذخیره سازی برق باید پنل خورشیدی این پکیج ها را باید در طول روز در مکان هایی که در معرض تابش نور مستقیم آفتاب باشد قرار داد تا بتواند از انرژی خورشیدی برای تولید و ذخیره سازی جریان برق حداکثر استفاده را بکند.

پکیج های خورشیدی با ذخیره جریان برق و ذخیره سازی آن در باتری علاوه بر این که در کمترین زمان ممکن باعث برگشت سرمایه مصرف شده برای تهیه خود می شوند هیچ وابستگی ای به جریان برق شهری ندادند و از هزینه تعمیر و نگه داری پایینی برخوردار می باشند. علاوه بر این با استفاده از انرژی پاک خورشیدی در آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی رای تولید برق نقشی نخواهد داشت.

عرضه کننده پکیج خورشیدی بوشهر

عرضه کننده پکیج خورشیدی بوشهر

هنوز بسیاری از مکان ها در روستاها و یا اطراف شهرها به جریان برق سراسری وصل نیستند. از طرفی در این اماکن ممکن است زمین های کشاورزی و یا مزارع پرورش دام و طیور به شکل سنتی وجود داشته باشند که برای برآورده کردن احتیاج روشنایی یا دستگاههای الکتریکی ساده نیازمند جریان برق هستند.

از طرفی برخی از ویلاها و خانه های کارگری موجود در مزارع فاقد امکان دسترسی به جریان برق سراسری هستند.

اگر شما از دسته این افراد هستید و یا بنا به هر دلیل دیگری نیاز به تهیه این پکیج های خورشیدی هستید می توانید آن را به هر تعداد و در هر ظرفیتی که می خواهید از مرکز عرضه پکیج خورشیدی سفارش داده تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود و از مزایای استفاده از آن برخوردار شوید.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پکیج خورشیدی خوزستان با بهترین قیمت

قیمت پکیج خورشیدی خوزستان بسته به نحوه تولید این محصول متفاوت است. در طراحی و تولید پکیج خورشیدی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می‌ شود. در راستای

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید