گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی | فروش آن با بهترین قیمت

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی | فروش آن با بهترین قیمت

.مشترکین خانگی شبکه برق شهری میتوانند با نصب نیروگاه خورشیدی در پشت بام منزل و یا هر مکان دیگر درآمدی را در  ماه کسب کنند.هزینه راه اندازی نیروگاه خوررشیدی خانگی با توجه به امکاناتی که برای این کهر لازم است ممکن است متفاوت باشد.نیروگاه خورشیدی خانگی میتواند یک شغل مناسب با سودهی خوب باشد.اگر شما هم به فکر راه اندازی یک نیروگاه خورشیدی خانگی هستید حتما باید با مشاوران در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید بهترین نیروگاه را با حداکثر سود و بازدهی راه اندازی کنید.نیروگاه خورشیدی خانگی یک شغل مناسب برای کسانیکه میخواهند یک کسب و کار جدید راه اندای کنند و به دنبال افزایش درآمد خود هستند میتواند باشد‌.هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی | فروش آن با بهترین قیمت

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی چقدر است؟

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی چقدر است؟به نظر شما هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی چقدر است؟ آیا میدانید برای راه اندازی این کسب و کار چقدر سرمایه نیاز دارید؟ آیا میدانید چه کسانی خریدار نیروگاه خورشیدی خانگی هستند؟ طبیعتا هر کسب و کاری برای شروع نیازمند اندکی سرمایه میباشد تا بتوان لوازم مورد نظر آن را تهیه و خریداری کرد.راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی در کشور های دیگر به دلیل کاهش هزینه برق رونق بیشتری نسبت به کشور ما دارد به هر حال شنا برای اینکه این کسب و کار را راه اندازی کنید نیازمند ۴۰ میلیون تونان سرمایه اولیه هستید که در طی ۳.۵ سال بعد از کار سرمایه اولیه شما به شما برگردانده میشود.

فروش نیروگاه خورشیدی خانگی با بهترین قیمت

فروش نیروگاه خورشیدی خانگی با بهترین قیمتامروزه با توجه به استقبال مردم برای راه اندازی نیروگاه خوررشیدی خانگی عده ای در کشور اقدام به فروش نیروگاه خورشیدی خانگی کرده اند. نیروگاه خانگی نیز از قطعات و تجهیزات مختلفی تشکیل شده است که با توجه به نوع این قطعات قیمت آن برای فروش تعیین می گردد. این تجهیزات عبارتند از: تجهیزات کنترل و کلید زنی-تجهیزات حفاظتی-تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات مانیتورینگ و اتوماسیون. با توجه به تجهیزات نام برده می توان هزینه راه اندازی نیروگاه خوررشیدی خانگی را تعیین کرد. برای فروش نیروگاه خانگی می توانید با مشاوران نیز مشورت کنید.

صادرات نیروگاه خورشیدی خانگی به قیمت کارخانه

صادرات نیروگاه خورشیدی خانگی به قیمت کارخانهامروزه با توجه به میزان تولید برق سالم از نیروگاه های خانگی،صادرات نیروگاه خورشیدی خانگی به قیمت کارخانه در کشور صورت می گیرد. بسیاری از کارخانجات تولید کننده همه ساله با توجه به تولید خود و نیروگاه های خورشیدی خانگی تصمیم بر این گرفته اند در تا در این زمینه نیز صادراتی انجام دهند و بتوانند این کار را توسعه داده و به رونق اقتصاد کشور کمک کنند. از جمله کشورهایی که صادرات نیروگاه خورشیدی خانگی به آن صورت می گیرد کشور عراق است که در زمینه صادرات استقبال خوبی از نیروگاه خورشیدی کرده است‌.

شرکت تولیدی نیروگاه خورشیدی خانگی

شرکت تولیدی نیروگاه خورشیدی خانگیهم اکنون سرمایه گذاران برای راه اندازی نیروگاه و تجارت نیروگاه خورشیدی خانگی در کشور زیاد است به همین دلیل بسیاری از شرکت ها تولید کننده نیروگاه خورشیدی خانه هستند که تجهیزات و لوازم مورد نیاز را در اختیار افرادی که علاقه مند هستند قرار می دهند. با توجه به اینکه این شفل نیازمند یکسری اطلاعات برای راه اندازی می باشد شرکت های تولیدی این محصول گزینه مناسبی برای اینکار هستند و به راحتی افراد در تمامی زمینه ها راهنمایی میکنند‌.

انواع نیروگاه خورشیدی

انواع نیروگاه خورشیدی دو نوع نیروگاه خورشیدی داریم. نیروگاه آفگرید یا جدا از شبکه و نیروگاه آنگرید یا متصل به شبکه برق. در ایران امکان استفاده هم بصورت آفگرید و هم انگرید وجود ندارد. در نیروگاه‌های آفگرید یا منفصل از شبکه علاوه بر پنل و اینورتر و استراکچر به شارژکنترلر و باتری هم نیاز است، ولی در سیستم متصل به شبکه برق به شارژکنترلر و باتری نیاز نیست. برای همین است که قیمت یک نیروگاه جدا از شبکه حداقل دو برابر قیمت یک نیروگاه متصل به شبکه است و حتی ممکن است این نیاز سه برابر هم شود چون نیاز به باتری‌های بیشتر برای ذخیره سازی بیشتر انرژی است. هرچه مصرف شبانه شما بیشتر باشد هزینه نیروگاه جدا از شبکه بیشتر است. نیروگاه متصل به شبکه هر برقی که تولید می‌کند همان موقع به شبکه تزریق می‌کند و نیازی به ذخیره کردن ندارد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات با جدیدترین پنل های خورشیدی در اراک

به کار گیری نیروی بی پایان خورشید و تبدیل آن به الکتریسیته در نیروگاه های خورشیدی کوچک و بزرگ انجام می شود. میزان تولید برق در آنها به توان هر نیروگاه بستگی دار

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی