گروه مهندسی سوراسل
خانه / پروژکتور خورشیدی / پروژکتور خورشیدی 25 وات ارزان قیمت و خرید بصورت مستقیم

پروژکتور خورشیدی 25 وات ارزان قیمت و خرید بصورت مستقیم

روشنایی یکی از مهمترین عوامل امنیت در شب است که برای مکان های مختلف لازم است، یکی از ابزارهای مهم برای تامین روشنایی در شب پروژکتور ها هستند، پروژکتور ها انواع مختلف و قیمت های مختلفی دارند که یکی از این نمونه ها پروژکتور خورشیدی 25 وات ارزان قیمت است.

پروژکتور خورشیدی 25 وات ارزان قیمت و خرید بصورت مستقیم

قیمت پنل خورشیدی خانگی در بازار

قیمت پنل خورشیدی خانگی در بازارپنل های خورشیدی به منظور جذب انرژی خورشیدی و تبدیل این انرژی به نیروی الکتریسیته نقش دارند.

قیمت پنل خورشیدی خانگی در بازار بستگی به عوامل زیادی دارد که مقدار بازدهی این پنل ها یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار است.

پنل های خورشیدی انواع مختلفی دارند به عنوان مثال پنل خورشیدی 600 وات یکی از این نمونه ها است که می تواند برای تولید برق مورد نیاز بخش های مختلف از جمله تولید برق مورد نیاز برای پمپاژ آب استفاده شود.

پنل خورشیدی 1000 وات از جمله دیگر این نمونه ها است که توان تولید برق 220 ولت شهری را دارد بنابراین این محصولات قیمت های مختلفی دارند.

نمایندگی لامپ های خورشیدی ارزان قیمت در کشور

نمایندگی لامپ های خورشیدی ارزان قیمت در کشورلامپ های خورشیدی یکی از عوامل مهم کاهش هزینه های جانبی و هزینه برق هستند.

از لامپ ها و پروژکتورهای خورشیدی برای روشنایی و امنیت شب در محوطه کارخانه ها، ورودی و خروجی پاساژ ها ، نور مورد نیاز دوربین های مدار بسته و مناطق مختلف دیگر که نیاز به روشنایی دارند استفاده می شود.

نمایندگی لامپ های خورشیدی ارزان قیمت در کشور با عرضه محصولات خود به شکل های شیشه ای، فلزی و پلاستیکی نیاز های مشتریان را رفع می کنند.

فروش عمده پروژکتور خورشیدی 25 وات در بازار

فروش عمده پروژکتور خورشیدی 25 وات در بازارنمایندگی های موجود فروش عمده پروژکتور خورشیدی ۲۵ وات در بازار محصولات با کیفیت خود را برای مشتریان عرضه می کنند، پروژکتور های تولیدی آنان به گونه ایی هستند که می توان پنل های خورشیدی را در محیط بیرونی نصب کرد و پروژکتور را در درون ساختمان به کار گرفت، یک سیم ۵ متری نیز این پنل ها را به پروژکتور وصل می کند.

پروژکتور های تولیدی توسط ریموت از فاصله ۵ تا ۸ متری کنترل می شوند.

کابل های این محصول ضد آب هستند و به طور کلی این محصول در دماهای پایین و یا بالا مقاوم است.

در شب به طور خودکار از انرژی ذخیره شده در باتری استفاده می کنند و در هنگام روز و تابش خورشید به طور خودکار خاموش می شود و انرژی خورشید را به نیروی الکتریسیته تبدیل می کند.

خرید و قیمت انواع پنل خورشیدی جهت پروژکتور ال ای دی

خرید و قیمت انواع پنل خورشیدی جهت پروژکتور ال ای دیگفتیم که پنل های خورشیدی انواع مختلفی دارند و قیمت های آن ها نیز بر همین اساس است.

پروژکتور های خورشیدی نیز انواع مختلفی دارند که بر حسب میزان روشنایی خروجی قیمت های آنان مختلف است، هرچه میزان نوردهی چراغ پروژکتور بیشتر باشد، قیمت چراغ پروژکتور بیشتر و در نهایت پروژکتور خورشیدی قوی تری در اختیار داریم و بنابراین قبمت آن بیشتر است.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پروژکتور خورشیدی ارزان قیمت در ولتاژ های متفاوت

با پیشرفت تکنولوژی وسایل زیادی تولید می شوند که با استفاده از نیروی خورشیدی کار می کنند. پروژکتور ها به عنوان یکی از محصولات روشنایی بوده و نور زیادی را از خودش

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید